Kontakt:

Budějovická 118
378 16
Lomnice nad Lužnicí

Tel.: +420 384 792 954

email:
info@pekarstvi-mpm.cz

Jsme zapojeni do projektu - Z našeho regionu

Zapojili jsme se do projektu "Z našeho regionu", který je pod vedením Jednoty, s.d., v Českých Budějovicích. Do toho projektu jsme byli zařazeni díky pekařským výrobkům, které u nás můžete ochutnat každý den.

O projektu Z našeho regionu

Potraviny Z našeho regionu. Pocházejí z míst, která dobře znáte. Vyrobily je pro vás firmy sídlící v oblasti, kde žijete i vy. V jižních Čechách. A spolu s námi, s Jednotou, s. d., České Budějovice, se rozhodly vám je nabídnout v rámci společného projektu.
Cílem projektu Z našeho regionu je přinést vám, našim zákazníkům, čerstvé, kvalitní a biologicky hodnotné potraviny, které navíc pocházejí přímo z vašeho regionu. Tyto potraviny můžete zakoupit v síti našich českých prodejen Trefa a supermarketu Terno České Budějovice. Naleznete je velmi jednoduše. Přímo na prodejní ploše jsme je označili žlutou visačkou se zeleným logem Z našeho regionu.

Proč tyto potraviny kupovat?

  • Jejich zakoupením získáte čerstvé a kvalitní výrobky.
  • Nákupem regionálních potravin podpoříte místní výrobce, a tím i zaměstnanost a rozvoj jižních Čech. Finance investované do nákupu tak zůstanou v regionu, kde žijete.
  • Potraviny Z našeho regionu není nutné dovážet do obchodů vzdálených stovky kilometrů. Tím se snažíme regulovat dálkovou kamionovou dopravu a snižovat zatížení krajiny zplodinami z výfukových plynů. Tak napomáháme uchovat krásnou jihočeskou krajinu i pro další generace.
O pekárně | Ocenění | Kontakt
© MPM pekařství Lomnice nad Lužnicí 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku